افزایش ظرفیت تولید سالانه محصولات پتروشیمی دنیا تا سال 2030 میلادی

افزایش ظرفیت تولید سالانه محصولات پتروشیمی دنیا تا سال 2030 میلادی

به گزارش شیمی نیوز؛ سرویس، شرکت گلوبال‌دیتا، موسسه‌ای پیشرو در ارائه اطلاعات و آمارهای تحلیلی، اعلام کرد که انتظار می‌رود خاورمیانه در افزودن به ظرفیت تولید سالانه محصولات پتروشیمی دنیا در بازه زمانی 2019 تا 2030 میلادی جایگاه دوم را داشته باشد.
براساس برآورد این موسسه، منطقه خاورمیانه تا سال 2030 میلادی سالانه حدود 121 میلیون و 200 هزار تن به ظرفیت جدید تولید محصولات پتروشیمی می‌افزاید.
انتظار می‌رود آسیا در بازه زمانی 2019 تا 2030 میلادی، سهم 50 درصدی در افزایش ظرفیت تولید جدید پتروشیمی دنیا داشته باشد.
گزارش نیمه دوم سال موسسه گلوبال‌دیتا درباره ظرفیت جهانی پتروشیمی ها و چشم انداز هزینه‌های سرمایه نشان می‌دهد پروژه‌‌های توسعه‌ای صنایع پتروشیمی چین سبب افزایش ظرفیت جهانی پتروشیمی می شود به‌طوری‌که کل ظرفیت جدید تولید محصولات پتروشیمی‌ آسیا تا سال 2030 میلادی 311 میلیون و 400 هزار تن در سال خواهد بود.

مطالب مرتبط

متیل استات چیست و چه کاربردی در صنایع مختلف دارد؟

متیل استات چیست و چه کاربردی در صنایع مختلف دارد؟

پایان رکود اقتصادی ایران
پایان رکود اقتصادی ایران

صندوق بین المللی پول در گزارش جدید خود اعلام کرد اقتصاد ایران سال گذشته رشد مثبت داشته است. صندوق بین المللی پول گزارش بازبینی شده خود از وضعیت اقتصادی کشورهای مختلف را بروزرسانی کرد که قسمت مربو ...

مصوبه مبهم دولت تولید را زمین‌گیر کرد/ صدای بخش خصوصی درآمد
مصوبه مبهم دولت تولید را زمین‌گیر کرد/ صدای بخش خصوصی درآمد

بسپار/ایران پلیمر ابلاغ ناقص و مبهم حقوق گمرکی، مبنای ارز محاسباتی کالاهای وارداتی که عمده آن مواد اولیه تولید و بنگا‌ه‌های اقتصادی است در سال تولید، مانع شده تا جایی که صدای نمایندگان بخش خصوصی ر ...

شرکت صنایع شیمیایی و رنگسازی پاک طیف نگار که با برند پاک لاک شناخته می‌شود پیشینه‌ای بیش از 40 سال اشتغال در زمینه‌‌ی رنگ و مواد شیمیایی داشته و فعالیت خود را در زمینه‌ی تولید، از سال 1372 آغاز نموده و رفته رفته حوزه‌ی فعالیت خود را در تولید رنگ و مواد شیمیایی گسترش داده است.

دفتر مرکــزی : تهـــران، خیابان شریعتی، بالاتر از پل رومی، کوچه سینا، شماره 1729 ، واحــــد 8

22238905-6

info@paklac.com

تمامی حقوق این وب‌سایت نزد شرکت پاک طیف نگار محفوظ می‌باشد