رنگ های ساختمانی - رنگ های صنعتی - رنگ های صنایع چوبی تینر پاک لاک بوتیل استات - متیل استات - اتیل استات

جزئیات خبر


مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی ایران ممنوعیتمدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی ایران ممنوعیت حضور ایران در نمایشگاه بین المللی تخصصی مواد غذایی سیال2018 میلادی پاریس فرانسه را رفتاری غیرحرفه‌ای برشمرد و گفت دستگاه دیپلماسی کشور باید کماکان مجدانه جهت اجتناب از تکرار چنین اقدامات غیر حرفه ای در حوزه فعالیت های نمایشگاهی برون مرزی اقدام و پیگیری کند.
 

 • به گزارش شاتا، عباس قبادی در توضیح اقدامات انجام شده توسط نمایشگاه بین‌المللی و مقامات ایران بعد از اعلام ممنوعیت حضور ایران در این نمایشگاه افزود متعاقب این اقدام ، پیگیری‌ها و هماهنگی‌های گسترده ای نه تنها توسط شرکت سهامی نمایشگاه های بین‌المللی ، بلکه از طریق سفارت ایران در پاریس و وزارت امور خارجه نیز به طور جدی انجام شد.

  وی در ادامه با اشاره به انعقاد قراردادی دو ساله در این رابطه بین شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی ایران و نمایشگاه مواد غذایی سیال فرانسه گفت با عنایت به سازماندهی و برپایی شکوهمند پاویون ایران در نمایشگاه بین‌المللی مواد غذایی سیال 2016 میلادی پاریس-فرانسه ، هماهنگی های مقدماتی و انعقاد قرارداد مشارکت درمحدوده زمانی قریب دو سال پیش از آغازدوره بعدی نمایشگاه (سیال 2018 میلادی پاریس) انجام و فعالیت های مرتبط با سازماندهی مشارکت شرکت های ایرانی در این نمایشگاه طبق برنامه زمانی صورت گرفت .

  وی افزود براین اساس گسترده ترین ومتنوع ترین پاویون ج.ا.ایران نسبت به ادوار گذشته برنامه ریزی شده و مشارکت دراین نمایشگاه جهت حضوری شایسته و درخشان در نمایشگاه بین المللی مواد غذایی سیال پاریس سال جاری(2018 میلادی) سازماندهی شد.

  قبادی در توضیح اقدام مدیران ارشد نمایشگاه سیال 2018 فرانسه مبنی بر ممانعت از حضور ایران در این نمایشگاه توضیح داد علی‌رغم اقدامات انجام‌شده به منظور مشارکت دراین نمایشگاه و انجام مراحل پرداخت  در دوره زمانی نسبتاً کوتاهی، قبل از برپایی نمایشگاه، برگزارکننده فرانسوی این نمایشگاه COMEXPOSIUM با ارسال نامه‌ای تصمیم مدیران ارشد شرکت برگزارکننده نمایشگاه ، مبنی برممانعت از مشارکت شرکت های ایرانی در این نمایشگاه را اعلام کرد.

  وی درباره نتیجه پیگیری‌های شرکت سهامی نمایشگاه بین‌المللی و وزارت امور خارجی اظهار کرد:‌ متاسفانه این رویه غیرحرفه ای برگزارکننده نمایشگاه نه تنها تداوم یافت بلکه در ایام اخیر که مقارن با برگزاری این نمایشگاه است از ثبت نام متقاضیان ایرانی جهت بازدید از این نمایشگاه نیز ممانعت به‌عمل آمده است.

  به گفته قبادی نمایشگاه بین المللی مواد غذایی سیال (SIAL) پاریس در کشور فرانسه از برندهای نمایشگاهی شناخته شده جهان در حوزه مواد و محصولات غذایی به شمار می رود که هر دو سال یکبار با مشارکت قریب هفت هزار مشارکت کننده از بیش از یکصد کشور جهان و نیز بازدید بالغ بر 150 هزارنفر بازدید کننده تجاری برگزار می شود.

  مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی ایران در خصوص سابقه حضور ایران در این نمایشگاه توضیح داد شرکت سهامی نمایشگاه‌های جمهوری اسلامی ایران از دوره زمانی بالغ بر یک دهه گذشته نسبت به سازماندهی شرکت های تولیدی صادراتی کشور به منظور حضور مستمر و موثر در این نمایشگاه اقدام کرده است.عضویت در خبرنامه
ارسال به دوستان