رنگ های ساختمانی - رنگ های صنعتی - رنگ های صنایع چوبی تینر پاک لاک بوتیل استات - متیل استات - اتیل استات

مشخصات محصول


کلر فوری نیترو سلولزی مات و براقاین محصول بر پایه نیتروسلولز و الکید رزین ساخته می شود.کیلرفوری مورد استفاده در صنایع چوبی به عنوان یک پوشش محافظ رویه که معمولا" پس از سطح رنگی و در لایه آخر مورد استفاده قرار می گیرد.پاک لاک کلر فوری را یه صورت ضد حریق نیز تولید می کند.
 

محصولی مورد استفاده در صنایع چوبی به عنوان یک پوشش محافظ رویه که معمولاً پس از سطح رنگی و در لایه آخر مورد استفاده قرار می گیرد . این محصول با برخورداری از فرمولاسیون مخصوص لاکهای رویه بنا به سلیقه و نوع کار مصرف کننده به کار گرفته می شود .این نوع لاک محافظ بی رنگ بوده و در دو نمونه مات و براق تولید می گردد.

سختی سطح به وجود آورنده آن پس از خشک شدن کامل عاملی جهت حفظ کیفیت نمای ایجاد شده و رنگی لایه زیرین می باشد. همچنین مقاومت نسبی خوبی برای مدت طولانی در مقابل رطوبت داشته و به راحتی و بدون بر جای گذاشتن لکه به کرات قابل پولیش می باشد .

از دیگر موارد مصرف این لاک به لحاظ حفظ ذرات انواع اکلیل و پودرهای طلائی و نقره ای و همسطح نمودن دانه های پودری پس از اسپری و همچنین سرعت خشک شدن ، چسبندگی زیاد و بی رنگ بودن آن به عنوان عامل اصلی تثبیت ذرات اکلیل بر سطوح چوبی می باشد.

از جمله ویژگی های برجسته این محصول می توان به پوشش و چسبندگی بالا، سرعت خشک شدن لازم، جلوه ای زیبا پس از استفاده، ماندگاری طولانی، محافظی مناسب برای سطح مورد نیاز ، تثبیت کننده یکسان ذرات اکلیل اشاره کرد.

 

 مشخصات فنی :

خشک شدن سطحی : 10 دقیقه در دمای  25 درجه سانتیگراد   

خشک شدن عمقی : 45 دقیقه در دمای 25 درجه سانتیگراد  

خشک شدن نهائی : 24 ساعت در دمای 25 درجه سانتیگراد 

دمای محیط هنگام اعمال : حداقل 7 درجه سانتیگراد و حداکثر 47 درجه سانتیگراد

حداقل دمای سطح مورد استفاده : 3 درجه سانتیگراد  بالاتر از نقطه شبنم

بهترین زمان انبارداری :  12 ماه (در شرایط متعارف استاندارد)

حلال رقیق کننده : تینر 12000 نرمال پاک لاک

کلر فوری نیتر و سلولزی مات و براق از نوع ضد حریق نیز تولید می شود.

 

نوع بسته بندی : کورات – گالن – حلب 

 

 

 

 
 

 

 

کلر فوری نیترو سلولزی مات و براق
کد محصول:


عضویت در خبرنامه
ارسال به دوستان