رنگ های ساختمانی - رنگ های صنعتی - رنگ های صنایع چوبی تینر پاک لاک بوتیل استات - متیل استات - اتیل استات

مشخصات محصول


رنگ های ترکیبیرنگ های ترکیبی با فام های مختلف بر پایه الکید رزین و نیترو سلولز تولید می گردد.این محصولات قابل مصرف در صنایع بزرگ چوبی و درب سازی می باشد.پاک لاک رنگ های ترکیبی را یه صورت ضد حریق نیز تولید می کند. 

علاوه بر رنگهای اصلی و انواع رنگ های تک رنگ دیگر مانند آلبالوئی، زرد لیموئی، زرد پرتقالی،گلد قهوه ای و غیره که در سبد تولید پاک لاک قراردارد این واحد بیش از 30 نمونه دیگر از رنگ های ترکیبی سیر و روشن در حال مصرف صنایع بزرگ چوبی و درب سازی کشور را در اختیار دارد که بیشترین مصرف و زیباترین نمونه های تائید شده را دارا می باشند.

مجموع این گونه رنگ ها با استفاده از فرمولاسیون ترکیبی رنگ های اصلی و اجزاء تشکیل دهنده عالی و درجه یک آن تمام خواص خشک شدن سریع، پوشش عالی، سطح زیر پوش زیاد و براقیت و تمام خواص لازم را دارند.

 

بنابراین دراینجا از شرح تک تک آن خودداری می گردد و برای شناخت کلیات مشخصه های فنی آن می توان به بخش تک رنگ های اصلی مراجعه نمود و یا در صورت سفارش برای هر نمونه بنا به درخواست مشتری شناسنامه فنی از طرف شرکت صادر می گردد.

بسته بندی طبق سفارش متقاضیان قابل انجام است و یکی از برجسته ترین خصوصیات این گونه رنگ ها این است که می توان به هنگام سفارش تولید، نمونه ضد حریق آنرا انتخاب نمود.

 

رنگ های ترکیبی
کد محصول:


عضویت در خبرنامه
ارسال به دوستان