رنگ های ساختمانی - رنگ های صنعتی - رنگ های صنایع چوبی تینر پاک لاک بوتیل استات - متیل استات - اتیل استات

مشخصات محصول


گل ماشـــی فوریگل ماشی فوری بر پایه الکید رزین ولاک نیترو سلولز تولید می گردد.این محصول در صنایع چوبی به عنوان مکمل ترکیب در ساخت نمونه های رنگی سیر و روشن و همرنگی به کار می رود و یا به طور خالص یک پوشش زیر کار و یا رویه از آن استفاده می شود.پاک لاک گل ماشـــی را یه صورت ضد حریق نیز تولید می کند. 

رنگ زرد فام گلماشی فوری با افزودنی های درجه یک و کدهای معروف از برترین برند های سازنده پیگمنت اروپا و فرمولاسیون بهینه شده با پوشش بالا و رضایت بخش یکی از رنگ های مادر کاربردی در صنایع چوبی است که معمولا به عنوان مکمل ترکیب در ساخت نمونه های رنگی سیر و روشن و همرنگی به کارمی رود و یا به طور خالص به عنوان یک پوشش زیر کار و یا رویه از آن استفاده می شود .

این محصول با توجه به سخت پوششی فام زرد با نسبت ترکیب اجزاء تشکیل دهنده اصلاح شده، یک رنگ مطمئن و خوش پوشش درخانواده محصولات پاک لاک است .

نوع زردی فام این رنگ همان گریدی است که بازار داخلی و اختصاصی صنعت چوب به آن نیاز دارد، زیرا برای بدست آوردن نمونه های رنگی دیگر و سرعت در کسب نتیجه ، این محصول یک فام سازگار در ترکیب می باشد .

 

از ویژگی های این محصول می توان به قابلیت خشک شدن سریع ، ایجاد فام دلخواه در ترکیبات، پوشش رضایت بخش، نرمی ویکنواختی در استفاده مستقیم و براقیت لازم اشاره کرد .

 

مشخصات فنی :

پوشش هر لیتر : 11 الی 13 مترمربع با ضخامت 50 میکرون      

خشک شدن سطحی : 12 دقیقه دردمای 25 درجه سانتیگراد

خشک شدن عمقی : 45 دقیقه دردمای 25 درجه سانتیگراد

خشک شدن نهائی : 24 ساعت در دمای 25 درجه سانتیگراد

حداقل دمای محیط کار : 7 درجه سانتیگراد

حداقل دمای سطح : 3 درجه سانتیگراد بالاتر از نقطه شبنم

حلال رقیق کننده : تینر فوری 12000 نرمال پاک لاک

بهترین زمان انبارداری : در شرایط متعارف استاندارد 12 ماه

فام : زرد

 

بسته بندی: کوارت- گالن- حلب

 

 

گل ماشـــی فوری
کد محصول:


عضویت در خبرنامه
ارسال به دوستان