رنگ های ساختمانی - رنگ های صنعتی - رنگ های صنایع چوبی تینر پاک لاک بوتیل استات - متیل استات - اتیل استات

خدمات پس از فروش

شاید بیشترین چیزی که با شنیدن عنوان خدمات پس از فروش به ذهن می رسد کالاهای ساختمانی، برقی، اداری، اتومبیل و غیره می باشد و کمتر به مواد مصرفی دیگر توجه شود . حتی شاید اگر این عنوان را درمورد بعضی از کالاها مطرح کنیم بسیاری از افراد متعجب شوند. مثلا اگر بگوییم یک بسته خوراکی می تواند خدمات پس از فروش داشته باشد شاید در وهلهء اول کمی غیر معمول به نظر برسد.این فرهنگ در همه خدمات و تولیدات دارای تعریف مخصوص به خود می باشد. بعضا" به لحاظ ارتباط عموم با آن پررنگتر به چشم می خورد و در بسیاری از موارد نیز عرضه کنندگان کالا بنا به ضرورت تعهد و یا رقابت و ماندگاری کالا برای سالیان دراز و نیاز به تعویض قطعات و تعمیرات واز این دست ضروریات اقدام به ایجاد بخش خدمات پس از فروش می کنند. اما وقتی کالاها بیشتر تخصصی می شوند تعریف خدمات پس از فروش نیز تخصصی شده و به مراتب دامنه بیشتری می یابد که از چهارچوب قاعده تعریف شده کلی خارج می گردد.

حداقل ما اینگونه می اندیشم!

چرا که فکر می کنیم  در محیط کار ما خدمات پس از فروش می تواند حتی تعریفی متفاوت داشته باشد با هر آنچه بیشتر به ذهن می رسد.

هرچند خدمات پس از فروش ما نیز مواردی را شامل می شود از قبیل استمرار در عرضه کد آزمایش شده و ثبات کیفی، پیش بینی شرایط محیطی، اطلاع رسانی، طریقه مصرف و هر آنچه نیاز است تا تولیدات ما مورد مصرف واقع شود زیرا معتقدیم:

ما زمانی کالای خود را فروخته ایم که مصرف شده باشد

بدین معنی که تنها تحویل آن و دریافت بهاء آن پایان کار مانیست اما یکی از موارد بسیار مهم در استفاده از رنگ به طور کلی شناخت و نحوه به کارگیری آن است . در بسیاری از موارد مشاهده شده که مصرف کنندگان به دلیل عدم شناخت کافی نسبت به کلیات نحوه استفاده و یا بی توجهی به آن از قبیل آماده سازی محیط کار، دمای محیط، ابزار مناسب، نحوه اعمال صحیح و استفاده از رقیق کننده ها که بسیار نقش اصلی و بسزائی در کیفیت دارند (متاسفانه با این تفکر که تینرهای ارزانتر قیمت تمام شده را پائین می آورد حال آنکه برعکس قیمت را بالا می برد  چرا که مصرف تینر نامرغوب باعث می شود مصرف رنگ بالا برود ) و موارد بسیار دیگر. برای بر طرف شدن این گونه مشکلات برخورداری از حداقل دانش کاربرد و شناخت محصولات مصرفی از ضروریات است که تا کنون از طرف متولیان یا به آن پرداخته نشده و یا بسیار محدود بوده. گرچه سهم ما در بازار تنها بخشی از آن را شامل می شود اما برنامه های اجرائی در مرکز استان ها و شهرستان های بزرگ که محصولات پاک لاک را مورد مصرف قرار می دهند از طریق نمایندگان فروش با حضور مصرف کنندگان ،فضائی را ایجاد می کند که می تواند بسیاری از مشکلات را بر طرف نموده و در واقع آموزشی مفید بوده که می تواند مسیر تولید محصول با کیفیت و رقابتی با هزینه پائین را برای مصرف کنندگان هموار سازد .

بنابراین مصرف کنندگان می توانند در شهرستانها به نمایندگان فروش محصولات پاک لاک مراجعه نموده و آمادگی خود را برای بهرمندی از بسته های اطلاعاتی اعلام نمایند. برای اطلاعات بیشتر می توانید با ما ارتباط برقرار کنید  
عضویت در خبرنامه
ارسال به دوستان