Dow Chemical: کارخانه های پلی اتیلن به دلیل تقاضای کم، محدود شدند

مدیر سه‌شنبه 1401/06/08
Dow Chemical: کارخانه های پلی اتیلن به دلیل تقاضای کم، محدود شدند

با توجه به مشکلات لجستیک بین‌المللی و به ویژه ایالات متحده و دینامیک بازار اروپا، شرکت آمریکایی Dow Chemical در حال برنامه‌ریزی کاهش‌های گسترده تولید است. تولید کارخانه‌های پلی اتیلن طبق نامه مشتری به تاریخ 24 آگوست 2022، به ویژه در منطقه خلیج مکزیک تحت تأثیر قرار گرفته است. از آنجایی که تقاضای ضعیف در اروپا نیز به صراحت ذکر شده است، در اینجا نیز ممکن است فشار ایجاد شود؛ چیزی که خود این شرکت آن را تایید کرده است.

گفته می شود که کاهش در ایالات متحده حدود 15 درصد از ظرفیت جهانی پلی‌اتیلن این گروه را تشکیل می‌دهد و تا زمانی که تقاضا در اروپا کم باشد و زنجیره‌های لجستیکی تحت فشار باشند ادامه خواهد داشت. در این نامه آمده است که همه تعهدات همچنان انجام خواهد شد، اما با این اخطار کوچک که قطعاً باید با تامین‌کننده خود در تماس نزدیک باشید.

یکی از دلایل اصلی این کاهش شدید، ظرفیت ذخیره سازی خود شرکت است که در حال رسیدن به محدودیت‌های خود است – مشابه بسیاری از شرکت‌ها در چین. ترکیبی از افزایش سرسام‌آور هزینه‌های تولید و تقاضای کم باعث ایجاد مشکلات و ضررهایی در ترازنامه Dow در سه ماهه دوم سال 2022 شد.

منبع: ایران پلیمر

شرکت صنایع شیمیایی و رنگسازی پاک طیف نگار که با برند پاک لاک شناخته می‌شود پیشینه‌ای بیش از ۴۰ سال اشتغال در زمینه‌‌ی رنگ و مواد شیمیایی داشته و فعالیت خود را در زمینه‌ی تولید، از سال ۱۳۷۲ آغاز نموده و رفته رفته حوزه‌ی فعالیت خود را در تولید رنگ و مواد شیمیایی گسترش داده است.

دفتر مرکــزی : تهـــران، خیابان شریعتی، بالاتر از پل رومی، کوچه سینا، شماره ۱۷۲۹ ، واحــــد۸

کارخانه : تهـــران، شهرک صنعتی اشتهارد، دکتر حسابی غربی، نرگس ۲، نسترن۱، نرگس ۵، شماره۳۷۸۲

۰۲۱-۲۲۲۳۸۹۰۵-۶

info@paklac.com

تمامی حقوق این وب‌سایت نزد شرکت رنگسازی پاک لاکمحفوظ می‌باشد