حضور پاک طیف نگار در نمایشگاه رنگ

مدیر چهارشنبه 1402/12/16
حضور پاک طیف نگار در نمایشگاه رنگ

شرکت پاک لاک، به همت تیم متخصص خود، در اولین نمایشگاه تخصصی رنگ و رزین استان یزد، شرکت کرده است.

این سازمان، به عنوان یکی از شرکت‌ های فعال در حوزه صنایع شیمیایی و رنگ سازی پایین دستی؛ در تاریخ 5 الی 8 دی ماه 1402، در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی یزد همراه دیگر شرکت کنندگان حضور داشته است.

در این نمایشگاه، غرفه پاک لاک با ارائه محصولات خود از قبیل انواع رنگ و پوشش های فوری مثل رنگ های فوری چوب، بتونه فوری چوب، کلیر فوری نیتروسلولزی، سیلر فوری چوب و انواع تینرهای فوری در نمایشگاه حضور داشته و با ارائه مشاوره های فنی توسط تیم فنی و مدیریتی خود، بازدیدکنندگان زیادی را جذب کرده است.

برای مشاهده محصولات پوششی پاک لاک اینجا کلیک کنید.

با توجه به حمایت و بازخورد مثبت مخاطبان، این سازمان همواره مشتاق است تا با شرکت در نمایشگاه های سراسر ایران و خارج ایران، برای معرفی خود و محصولات خود حضور پیدا کند تا با ارائه بهترین کیفیت، بهترین تجربه را در اختیار مصرف کنندگان بگذارد.

کارشناسان ما همواره آماده ارائه مشاوره و ثبت سفارشات شما می باشند. (6-02122238905)

شرکت صنایع شیمیایی و رنگسازی پاک طیف نگار که با برند پاک لاک شناخته می‌شود پیشینه‌ای بیش از ۴۰ سال اشتغال در زمینه‌‌ی رنگ و مواد شیمیایی داشته و فعالیت خود را در زمینه‌ی تولید، از سال ۱۳۷۲ آغاز نموده و رفته رفته حوزه‌ی فعالیت خود را در تولید رنگ و مواد شیمیایی گسترش داده است.

دفتر مرکــزی : تهـــران، خیابان شریعتی، بالاتر از پل رومی، کوچه سینا، شماره ۱۷۲۹ ، واحــــد۸

کارخانه : تهـــران، شهرک صنعتی اشتهارد، دکتر حسابی غربی، نرگس ۲، نسترن۱، نرگس ۵، شماره۳۷۸۲

۰۲۱-۲۲۲۳۸۹۰۵-۶

info@paklac.com

تمامی حقوق این وب‌سایت نزد شرکت رنگسازی پاک لاکمحفوظ می‌باشد