رنگ های ساختمانی - رنگ های صنعتی - رنگ های صنایع چوبی تینر پاک لاک بوتیل استات - متیل استات - اتیل استات

مشــکی فوریمشــکی فوری
مشکی فوری بر پایه الکید رزین و نیترو سلولز ساخته می شود.این محصول جهت استفاده در صنایع چوبی بزرگ و کارآمد طراحی شده است.پاک لاک مشکی فوری را یه صورت ضد حریق نیز تولید می کند.

اطلاعات بیشتر
سیلر چوبسیلر چوب
سیلر پاک لاک محصولی بر پایه نیتروسلولز و الکید تولید می گردد.این محصول لایه ابتدائی پوشش چوب را به منظور پر نمودن چشمه های ریز و صیقلی و آماده شدن سطح چوب به منظور انجام عملیات بعدی فراهم می کند.پاک لاک سیلر چوب را یه صورت ضد حریق نیز تولید می کند.

اطلاعات بیشتر
کلر فوری نیترو سلولزی مات و براقکلر فوری نیترو سلولزی مات و براق
این محصول بر پایه نیتروسلولز و الکید رزین ساخته می شود.کیلرفوری مورد استفاده در صنایع چوبی به عنوان یک پوشش محافظ رویه که معمولا" پس از سطح رنگی و در لایه آخر مورد استفاده قرار می گیرد.پاک لاک کلر فوری را یه صورت ضد حریق نیز تولید می کند.اطلاعات بیشتر
نیم پلی استر (لاک دو جزئی) پاک لاکنیم پلی استر (لاک دو جزئی) پاک لاک
نیم پلی استر ( لاک دو جزئی ) بر پایه الکید رزین در جزء اول و استفاده از هاردنر P.T.S.A به عنوان یک سخت کننده مکمل و جزء دوم آن به نسبت تعریف شده به کار گرفته می شود.این محصول دو جزئی صرفا جهت نمای اصلی انواع چوب رنگ آمیزی شده تولید می گردد.پاک لاک نیم پلی استر را به صورت ضد حریق نیز تولید می کند.اطلاعات بیشتر
بتونه های چوب فوری (سفید، قرمز، طوسی، مشکی، گل ماشی )بتونه های چوب فوری (سفید، قرمز، طوسی، مشکی، گل ماشی )
پوشش زیرین بر پایه نیترو سلولز و الکید ساخته می شود.بتونه های چوب فوری همچون سیلر به عنوان یک عنصر پر کننده خلاء های ریز سطوح چوبی عمل می کند.


اطلاعات بیشتر
اخـــرایی فوریاخـــرایی فوری
رنگ اخرائی فوری بر پایه الکید رزین و نیترو سلولز ساخته می شود.این محصول به عنوان یک رنگ پایه جهت تغییر فام رنگهای دلخواه و یا ساخت همرنگی و یک رنگ پوششی در صنایع چوب استفاده می شود .پاک لاک اخرائی فوری را یه صورت ضد حریق نیز تولید می کند.


اطلاعات بیشتر
گل ماشـــی فوریگل ماشـــی فوری
گل ماشی فوری بر پایه الکید رزین ولاک نیترو سلولز تولید می گردد.این محصول در صنایع چوبی به عنوان مکمل ترکیب در ساخت نمونه های رنگی سیر و روشن و همرنگی به کار می رود و یا به طور خالص یک پوشش زیر کار و یا رویه از آن استفاده می شود.پاک لاک گل ماشـــی را یه صورت ضد حریق نیز تولید می کند.


اطلاعات بیشتر
رنگ های ترکیبیرنگ های ترکیبی
رنگ های ترکیبی با فام های مختلف بر پایه الکید رزین و نیترو سلولز تولید می گردد.این محصولات قابل مصرف در صنایع بزرگ چوبی و درب سازی می باشد.پاک لاک رنگ های ترکیبی را یه صورت ضد حریق نیز تولید می کند.


اطلاعات بیشتر
ســـفید فوریســـفید فوری
سفید فوری بر پایه نیترو سلولز و اکلید رزین تولید می شود.این محصول مناسب برای استفاده در کارهای حرفه ای صنایع چوبی می باشد . پاک لاک سفید فوری را یه صورت ضد حریق نیز تولید می کند.

اطلاعات بیشتر


صفحه : 1


 

در حال حاضر در کشور ما بنا به تجربه و عادت گذشته ی مصرف کنندگان، محصولات پوششی چوب بیشتر از رنگ های سلولزی استفاده می شود .گرچه این گونه رنگ ها با قیمت ارزانتر و دسترسی آسان عمومی می باشد لیکن به دلیل عدم شناخت کافی از قابلیت های رنگ و پوششهای پلی اورتان و تفکر افزایش قیمت تمام شده کار از استقبال کمتری برخوردار می باشد.

 

این امر در صورت آموزش کوتاه و استفاده از محصولات به سادگی قابل تشخیص است که نه تنها هزینه استفاده از رنگهای پلی اورتان بالاتر از پوششهای سلولزی نمی باشد بلکه امتیازات این گونه پوشش ها که امروزه در سبد مصرف اکثر تولید کنندگان تراز اول کشورهای دیگر و صنایع بزرگ چوپ قراردارد به قدری زیاد است که با مصرف اولین نمونه آن و مشاهده نتیجه و سهولت کاربرد یقینا" فرهنگ مصرف آن در بازار رونق خواهد گرفت.

 

واحد تولید پاک لاک درکنار محصولات سلولزی خود،  بنا به در خواست بخش عمده مشتریان بزرگ صنعت چوب و فلز وکارخانجات تولید کننده صنایع چوبی محصولات متنوع آنرا در اختیار ایشان قرار می دهد.                           

 

ازجمله محصولات آن شامل :

سیلر پلی اورتان که در مقایسه با سلولزی تفاوت فاحش درنتیجه کار بوجود آورد.

لاک مات پلی اورتان و  نیمه مات که جایگزین اصلی نیم پلی استر مات است که به مراتب رضایت بخش تر است.

 

 انواع رنگهای پوششی

انواع همرنگی ها با بیش از 40 نمونه

تینر مورد نیاز و غیره

که به دلیل تنوع زیاد از ذکر تک تک آن و شرح مشخصات خودداری می گردد.

در صورت تمایل متقاضیان آموزش کاربرد و توجیه اقتصادی آن از طریق تماس مستقیم امکان پذیر است.    

 

 

 

عضویت در خبرنامه
ارسال به دوستان